הצטרפו להצלחה ובואו ללמוד עם מכללת אפיקים, עלו על הגל שיוביל אתכם לרכוש מקצוע מבוקש. אפיקים מאפשרת לימוד קורסים מתוקשבים מביתכם דרך האינטרנט. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת רואים ושומעים את המרצה בזמן אמת ומשתתפים בשיעור. לאלה המעדיפים לבוא לבקר אותנו, אנחנו מעבירים את כל ההרצאות גם במפגשים פרונטאלים.

עוד סיבות ללמוד עם מכללת אפיקים ?

קורס פריוריטי מסחרית וזום לעסקים למשתמשים: 

קורס למשתמשים מתחילים ובעלי ידע בסיסי במערכת פריוריטי מסחרית וזום לעסקים, הקורס יקנה יכולות עבודה וביצוע החל מהצעת המחיר ללקוח ועד להפקת החשבונית, הקורס יכלול גם הבטים לוגיסטים ותפעוליים, הקורס מלווה בתכנים אקדמאים ולימוד מעשי . הקף הקורס: 20 שעות אקדמאיות.

קורס מיישמי פריוריטי מסחרית

קורס מיישמים מקיף על מערכת פריוריטי מסחרית המקנה ללומדים יכולות יישום והטמעה במגוון חברות, הקורס מלווה בתכנים אקדמאים ונסיון מעשי 

קורס מיישמי פריוריטי  תעשייתית

מכללת אפיקים

קורס מיישמים מקיף על מערכת פריוריטי תעשייתית המקנה ללומדים יכולות יישום והטמעה במגוון חברות ותעשייות, הקורס כולל לימוד מודול הייצור הכולל הרצת MRP ותכנון ורכש. הקורס מלווה בתכנים אקדמאים ונסיון מעשי.

קורס למנהלי חשבונות בפריוריטי

קורס למנהלי חשבונות שרוצים ללמוד את יישום המקצוע במערכת פריוריטי, הקורס יעמיק בנושאי הכספים ויציג ללומדים תמונה רחבה להבנת יכולות ותהליכי המערכת.

קורס ניהול פרויקטים

 הקורס עוסק בהיבטים שונים של תהליכי תכנון, פיקוח וניהול פרויקטים. כמו כן הקורס מציג נושאים ניהוליים שונים הכרוכים בניהול פרויקטים.  בנוסך נלמד MS Project/

קורס ניהול התפעול ושרשרת אספקה

 הקורס עוסק בהיבטים שונים של ניהול התפעול ושרשרת אספקה וכולל לימוד בנושאים השונים בתחום התפעול: חיזוי, מודולים לניהול מלאי, רכש, שינוע , שרשרת אספקה ועוד.