תחומי התמחות

אפיקים בייעוץ

יתרוננו המקצועי  בא לידי ביטוי בראייה הכוללת את הארגונים ובאינטגרציה המקצועית בין תחומי ההתמחות השונים, אנו מאמינים כי רק על ידי יכולת ניתוח והבנה של הארגון על מרכיביו השונים ניתן להצעיד את ארגונכם להצלחה.

הנדסת תעשייה וניהול

תחום התעשייה והניהול הוא תחום דינמי ומתפתח, בעולם גלובאלי ומשצנה על הארגון להתאים את עצמו תןך חתירה מתמדת לייעול ושיפור התהליכים הארגוניים. אספקת המוצר הנכון ובזמן תוך שמירה על האיכות הנדרשת היא המפתח להצלחה.

"אפיקים ייעוץ וניהול" מתמקדת בניהול נכון של שרשרת האספקה והגדלת פריון העבודה בייצור, במתן ייעוץ והובלה של  מהנדסי תעשייה וניהול ויועצים ארגוניים מנוסים העושים שימוש בשיטות עבודה מוכחות המגובות בכלים טכנולוגיים מתקדמים.

פיתוח עסקי

מערכות מידע

ייעוץ ארגוני

מורכבות הולכת וגדלה תוך צפייה לקבלת תשובות בזמן אמת  והצורך בשליטה וקבלות החלטות מהירות ונכונות, מחייבת ארגונים ביישום מערכות טכנולוגיות מתקדמות. בחירת מערכת מתאימה לארגון, בחירת גוף מיישם ומלווה, יישום והטמעת המערכת כך שתביא לתוצאות, מחייבת מקצועיות והבנה עמוקה בניתוח תהליכים והכרות מעמיקה עם מתודולוגיות ליישום מערכות.
אנו מביאים נסיון רב בתחום מערכות המידע בכלל ובפרט ביישום מערכות  ERP - Priority ,

  Microsoft Dynamics CRM  , מערכות BI ,  מערכות WMS  ומערכות ניידות אחרות.

 

 

group

צמיחתו של עסק תלוי רבות בפיתוח העסקי שלו, אשר לו פנים רבות: שווקי היעד, לקוחות פוטנציאליים, מיצוי יכולות טכנולוגיות, פיתוח ההון האנושי, חדשנות, התמודדות עם תחרות ומיצוב מוצרי העסק.

על מנת למקסם את יכולותיו של העסק עליו לבנות תוכנית  אסטרטגית עסקית שבאמצעותה ייקבעו היעדים המתאימים לו ואת הכלים בעזרתם הוא מתכנן לממש את התוכנית. ל"אפיקים ייעוץ וניהול" ניסיון רב ומצטבר והיכרות עם גופים עסקיים מתחומים רבים ומגוונים ולפיכך להציע לעסק השואף לצמוח ולפרוץ מבחר של אסטרטגיות עסקיות וכלים מתחומים שונים שיסייעו לממש את האסטרטגיה העסקית ולהביא את עצמו למצות את הפוטנציאל שלו באופן מיטבי. 

למידה,שינוי מתמיד והתפתחות נדרשים מארגון שרוצה להוביל בתחומו.  "אפיקים ייעוץ וניהול"  מציעה ללקוחותיה הובלה ותמיכה בתהליכי שינוי וצמיחה. לצורך התווית הכיוון והאסטרטגיה, על הארגון לבצע אבחון מקצועי, קבלת החלטות לפעולות נדרשות ולקיחת חלק משמעותי בהתערבות.

ביצוע התהליך יחד עם יועץ מקצועי המשלב את ראייתו ממבט חוץ ארגוני,  הוא המפתח להצלחה להשגת תוצאות לאורך זמן.

בנוסף אנו מציעים מניסוננו בשיפור ממשקים ארגוניים ותקשורת פנים ארגונית, הטמעת תהליכים לפיתוח מנהלים ועובדים ועוד.